Birikim Su Sistemleri

HAKKIMIZDA

birozon-logo-1

waterpool-logo

poolstar-logo-1

foxbau-logo-1

 

 

 

 

  Firmamız 2004 yılında şahıs firması olarak sektöre başlangıç yapmış olup, zamanla yoğun talep almaya başlayarak, personel sayısını 50 kişiye çıkarmıştır. Bu ilerlemenin akabinde, 2008 yılında limited şirketi olarak, mevcut firma kurulmuştur.

  Kuruluş ve iştigal mevzumuz; yüzme havuzu yapımı, yüzme havuzu [mekanik – betonarme – ince iş] imalatları yapımı, havuz malzemeleri ve kimyasalları satışı, endüstriyel boyutta su arıtma sistemleri, ozonlama ile dezenfeksiyon sistemleri, tesis boyutundaki dev akvaryum sistemleri, doğal ve yapay göletler, süs havuzları, hamam ve saunalar ile şok havuzlarını kapsamaktadır. Ayrıca firmamız; konularımız ile ilgili otomasyon sistemleri, profesyonel firmalara proje geliştirme, keşif-şartname-fiyatlandırma hizmetlerimiz, direkt müşterilerimize alternatifli çözümler, mekanik çizimler ve maliyet çalışmaları gibi daha birçok konuda ihtisaslaşmıştır.

..Firmamızın bir çok tercih edilme sebebi vardır. Bunlardan bazıları; her türlü projeye uyum sağlaması, proje üretmesi, müşteriyi memnun edecek çözümler üretmek için çaba sarf etmesidir.

..Türkiye’nin bir çok yerinde çalışma yapmış olan firmamız, tam – yarı olimpik yüzme havuzları elektro-mekanik filtrasyon sistemlerini de oldukça fazla sayıda yapmıştır. Sektördeki yerini gerek taahhüt, gerekse imalat olarak almış olup, bu yeri; kalite, güven, emek , yenilikler ve daha birçoğuyla arttırmayı hedeflemiştir.

  BİZ KENDİMİZE BİR SÖZ VERDİK; gerekli özeni fazlasıyla gösterip, kaliteyi ön plana koyup, ekonomik sunumlar yaparak, insanlığa faydalı olmak ve çıtayı her seferinde daha fazla yükseltebilmek. Bu istikamette ilerleyecek inanca sahibiz.

..Ayrıca; iş hayatında işini ciddiye alan, saygılı, müşteri memnuniyetine önem veren; mühendis, tekniker, teknisyen ve ustalar yetiştirmek ve kazandırmak bizim manevi hazzımızdır.

 

 

© BIRIKIM SU SISTEMLERI IMALAT INS. SAN VE TIC.LTD.STI. 2016. ALL RIGHTS RESERVED.


WEB TASARIM : Sentez Bilişim Kurumsal Web Hizmetleri